Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej
w Skarżysku-Kamiennej

Nabór na stanowisko urzędnicze

DYREKTOR

MIEJSKIEGO  OŚRODKA   POMOCY  SPOŁECZNEJ  W  SKARŻYSKU – KAMIENNEJ

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO URZĘDNICZE

Księgowa

I. Wymagania niezbędne związane ze stanowiskiem

  1. Obywatelstwo polskie.
  2. Posiadane wykształcenie wyższe.
  3. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych.
  4. Niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  5. Stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie na danym stanowisku.
  6. Nieposzlakowana opinia.
  7. Znajomość księgowości budżetowej.
  8. Znajomość przepisów podatkowych ( w tym sporządzania dokumentów PIT)
  9. Znajomość przepisów płacowych
  10. Znajomość przepisów i procesów z zakresu ubezpieczeń społecznych
  11. Znajomość przepisów ZUS

II.  Wymagania dodatkowe

  1. Biegła obsługa komputera.
  2. Dyspozycyjność , dobra organizacja pracy.
  3. Umiejętność  pracy w zespole.
  4. Odpowiedzialność i kreatywność w działaniu.
  5. Zaangażowanie i terminowość  wykonywania zadań.
  6. Kierowanie się zasadami etyki zawodowej.

III.  Zakres zadań wykonywanych na stanowisku

  1. Obliczanie wynagrodzeń pracowników w oparciu o angaże i karty wynagrodzeń.
  2. Sporządzanie listy płac w tym naliczanie zasiłków z ubezpieczeń społecznych.
  3. Sporządzanie deklaracji w systemie Płatnik.
  4. Sprawdzanie faktur pod względem formalno-rachunkowym.
  5. Sporządzanie rocznych informacji o uzyskanych dochodach pracowników (PIT).
  6. Wystawianie RP- 7 dla pracowników.

IV.   Wymagane dokumenty aplikacyjne

  1. List motywacyjny.
  2. Życiorys-CV .
  3. Kwestionariusz osobowy.
  4. Dyplom ukończenia studiów wyższych  (kserokopia)
  5. Kserokopie innych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach zawodowych, ukończonych szkoleniach i posiadanych umiejętnościach.
  6. Oświadczenie o posiadaniu pełnej zdolności do  czynności prawnych  oraz korzystaniu z praw publicznych.
  7. Oświadczenie kandydata o niekaralności  za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego  lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  8. Oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, godnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z  2002 r. nr 10, poz.926 z późniejszymi  zmianami).

V.   Inne informacje

Konkurs przeprowadzony będzie w II etapach :

I etap – weryfikacja formalna,      II  etap – rozmowa kwalifikacyjna

Kandydaci zakwalifikowani do II etapu rekrutacji zostaną powiadomieni o terminie rozmowy kwalifikacyjnej  odrębnym pismem lub telefonicznie.

Z osobą wyłonioną w drodze naboru nawiązany zostanie stosunek pracy na czas określony, nie dłuższy niż 6 miesięcy, z możliwością  wcześniejszego rozwiązania  za dwutygodniowym wypowiedzeniem, a po uzyskaniu pozytywnej oceny wykonywanej pracy zostanie zawarta umowa na czas nieokreślony.

Osoby zainteresowane prosimy o składanie ofert osobiście bądź drogą pocztową na adres:  Miejski

Ośrodek Pomocy Społecznej w Skarżysku-Kamiennej, ul. Sikorskiego 19,  pokój nr  1

(sekretariat)  w zamkniętej kopercie z dopiskiem:   „ Oferta pracy – księgowa”

w terminie do 16 czerwca 2014 r.  do  godz. 13,00 .   Oferty, które wpłyną po terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie zamieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej , Miejskiego Ośrodka  Pomocy Społecznej -www.mops.skarkam.pl oraz na tablicy ogłoszeń w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej .

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu :    41 25 25 035

Dyrektor

Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

Bożena Bętkowska

Strona główna

Aktualności

Zamówienia publiczne